facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
ecodesign 2022

J. Corradi – rada Country

Poďme navštíviť Beppeho v jeho dome.
Beppe sa narodil v Lecce a je veľkým milovníkom puglie. Žije vo veľkom podkroví a rád pozýva priateľov na večeru. Sporák na drevo vyjadruje silné spojenie s jeho domovom.

„Country“ má funkcie, ktoré vám umožňujú dosiahnuť dokonalé výsledky varenia a tiež zabezpečujú vykúrenie v celého podkrovia.

ekologiczne kominki i piecyki

Country – sofistikované detaily a kvalita bez kompromisov

„Mám rada kvalitné výrobky, ale zároveň venujem pozornosť detailom. Chcem, aby bol môj sporák obdivuhodným objektom a zároveň aby ​​bol charakterizovaný odolnosťou voči intenzívnemu používaniu, ktorému ho často vystavujem. “

Country je sofistikovaná rada, v ktorej kvalita a skúsenosti J. Corradiho prejavujú medzi zákazníkmi plné uznanie. Použité materiály sú najvyššej kvality, čo zaručuje spoľahlivosť v každom detaile a dlhú životnosť. Vonkajší plášť pozostáva z kovových, smaltovaných a porcelánových panelov v rôznych farbách (slonová kosť, čierna, vínová, zelená). Rovnaké farby sa nachádzajú v porcelánových držadlách, ktoré je možné použiť bez nasadenia izolačných rukavíc. Profily dverí a zásuviek, rúrka zábradlia a povrchová úprava gombíkov sú vyrobené z mosadze, starožitnej mosadze alebo ušľachtilej ocele. Kuchyňa stojí na nohách z mosadznej zliatiny, starožitnej alebo vzácnej mosadze. Alternatívne sa môže použiť kovový podstavec. Beppe si vybral tento typ, pretože je zvlášť užitočný pre vstavané rúry.

Spotrák Country je k dispozícii v mnohých kombináciách (lge = drevo, plyn, elektrika), zatiaľ čo v kompaktnej verzii sú iba varianty dreva (l = drevo) s rozmermi od 100 do 60 cm alebo variant plyn – elektrika (ge = plyn, elektrický) s rozmermi od 120 do 60 cm.

Country – “Mám všetko, čo potrebujem aby som mohol variť ako skutočný kuchár”

„Milujem svoju rúru na drevo, je skutočne veľká (58 litrov) – všetko, čo v nej varím, je v porovnaní s elektrickými rúrami oveľa chutnejšie.

Teplo v rúre na dreva obteká jedlo z každej strany namiesto toho, aby ich pieklo iba z jednej strany, čo zaručuje tak skvelé výsledky. Teplota vo vnútri rúry závisí od toho, koľko dreva som vložil, ale vďaka teplomeru ju môžem neustále kontrolovať a žiaruvzdorná vrstva zabezpečuje jej rovnomernosť a konštantnosť. “

Model Coutrny vybraný Beppem má dve elektrické pečiace rúry.
Prvá je 45-litrová statická pec, ktorá umožňuje použitie 4 tradičných spôsobov varenia. Je ideálny na koláče, pečené mäso, grilované mäso atď. A vďaka smaltovanému interiéru sa ľahko čistí.

Druhou je veľká 56-litrová multifunkčná rúra. Prístroj s obzvlášť pevnou konštrukciou ponúka 9 spôsobov varenia a vstavanú funkciu rotisserie ako štandard.

„Široká šírka týchto pecí je pre mňa ideálna, pretože na večeru často pozývam veľa hostí. V rúre môžem ľahko vložiť aj väčšie jedlá a pripraviť niekoľko jedál naraz.“

Varná doska so dokonalým šírením tepla je dosť hrubá (8 mm) a udržuje konštantnú rovnomernú teplotu počas celého procesu varenia.

„Keď je varná doska dobre zohriata, liatinová platňa skvele varí. Najhorúcejšia časť je na okrajoch, priamo nad plameňom, čo je ideálne pre zapekanie jedla, zatiaľ čo boky poskytujú rozptýlené teplo, čo je skvelé pre pokrmy varené pomaly, ako napríklad rizoto, dusené mäso a všetky druhy omáčok. “

Varná doska je navrhnutá tak, že na ňu môžete pripevniť zásobník na teplú vodu, čo je užitočné pri varení (k dispozícii sú varianty 90 L, 100 L a 140 L a kombinované modely).

Varná doska môže byť upravená podľa potreby a doplnená o funkcie plynového horáka, keramickej varnej dosky, indukčnej varnej dosky, grilu a fritovacej platne.
V porovnaní s inými výrobkami dostupnými na trhu sa plynové varné dosky vyznačujú osobitnou spoľahlivosťou a životnosťou.„Varnú dosku som si vybral na vyprážanie, pretože milujem grilovanie. Je ideálny na prípravu zeleniny a rýb – hlavných zložiek jedál z oblasti, z ktorej pochádzam. Pred vyprážaním nalejem jedlo niekoľko kvapkiek oleja – stačí ich fakt len pár.“ “

Doska na vyprážanie je hrubá doska vyrobená z leštenej nehrdzavejúcej ocele (8 mm). Teplota sa dá nastaviť v rozsahu 60°C a 300°C. Nadbytočná tekutina sa zhromažďuje v nádrži, čo umožňuje ľahké čistenie po použití.

Country – Kuchnia wielofunkcyjna, która ogrzewa cały dom

 

„Multifunkčná kuchyňa Country súčasne varí a vykuruje dom. Je to funkcia, ktorú majú všetky tradičné multifunkčné sporáky, ale nielen vykurujem miestnosť, v ktorej je nainštalovaná, ale aj celý dom.“

Beppe si vybral multifunkčnú sporák „Thermo“, ktorý je navrhnutá tak, že okrem tradičných varných funkcií umožňuje aj napojenie na vykurovací systém domácnosti. Teplo generované v ohnisku pomáha ohrievať vodu v radiátoroch alebo, podobne ako v prípade bytu Beppe, podlahové vykurovania. Vďaka integrácii výmenníka tepla a akumulačného systému (tlaková nádoba) môžete tiež ohrievať teplú úžitkovú vodu.

„Počas zimy som úplne sebestačný vďaka hospodárnemu a ekologickému systému.“

„Zariadenie má ohnisko, ktoré je hlboké 50 cm. Zmestia sa do neho pomerne veľké kusy dreva, takže nemusíte na oheň neustále dokladať.

Okrem toho je obzvlášť užitočný široký zásobník na popol: stačí ho vysypať každé 2 až 3 dni. ““

Corradi Rada Country

Výrobky J.Cradradi predávajú iba vybraní obchodní partneri spoločnosti Wentor. Máte nejaké otázky? Napíšte alebo zavolajte!

 

Technický a obchodný poradca pre značku J. Corradi:

Arkadiusz Kasica
tel. +48 506 603 288
e-mail: a.kasica@wentor.pl