facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882

Slow cooking SPORÁK NA DREVO MODERNA

sporak_na_drevo_corradi_moderna_apertura

Moderna je nová rada sporákov J.Corradi s moderným dizajnom,
kombinácia nekonečných možností varenia so schopnosťou vykurovať miestnosť
najšetrnejšie palivo v prírode, drevo.

Pozrime sa na to spolu.

Moderna

Moderný dizajn a dôraz na detail

sporak-na-drevo-corradi-detail-moderna-finiture

Moderný dizajn sporáku Moderna má chrómovaný hliníkový rám, ktorý zdvíha celú konštrukciu zo zeme a odľahčuje ju a nemá žiadne ostré hrany. Rohy, dvere a kľučky sú skosené a zvárané pre lepšiu ergonómiu a skvelý estetický efekt. Rám a rukoväte sú z ocele a hliníka. Vonkajší plášť je z nehrdzavejúcej alebo červenej alebo čiernej práškovej ocele. Boky sú odvetrané pre ľahšiu vstavanú inštaláciu. Sporák je k dispozícii s oceľovými nohami alebo kovovým soklom. Moderna je k dispozícii vo variante len na drevo (90 cm) a v kombinovanej verzii na drevo, plyn, elektriku (150 a 180 cm).

Moderna

Nekonečné možnosti varenia

Moderna má varnú dosku, ktorá sa dá kombinovať podľa vašich predstáv tak, aby vyhovovala najrôznejším potrebám. Vo verzii sporáka na drevo je k dispozícii klasická liatinová doska s odnímateľnými krúžkami a rúra na pečenie s objemom 22 alebo 51 litrov, s teplomerom a vnútorným svetlom ako štandard. Verzie LGE sú doplnené plynovou varnou doskou, so 4 alebo 5 horákmi podľa veľkosti, alebo elektrická indukčná varná doska. Elektrická rúra s objemom 64 alebo 110 litrov má voliteľnú funkciu grilu.

sporak-na-drevo-a-plyn-moderna-corradi-horaky
moderna-sporak-na-drevo-nerez-corradi
moderna-sklokeramicka-doska-sporak-na-drevo

Ako alternatívu k tradičnej liatinovej doske je možné nainštalovať keramickú sklenenú dosku nad ohnisko na drevo. Ponúka rovnaký výkon varenia ako liatina, má modernejší vzhľad a veľmi ľahké čistenie.

Moderna

Natural and eficient heating

sporak-na-drevo-moderna-90-bordeaux

Sporáky kolekcie Moderna sú vynikajúcimi spotrebičmi na varenie, ale tiež výnimočnými výrobkami na vykurovanie domácnosti nákladovo efektívnym a efektívnym spôsobom. Krby sú vyrobené z Alutec®, patentovaného žiaruvzdorného materiálu, ktorý zlepšuje spaľovanie. Spaľovanie sa reguluje pomocou jediného ovládača integrovaného do ovládacieho panelu, ktorý umožňuje podľa potreby meniť množstvo vzduchu, ktoré prúdi do pec. Na zadnej strane je prívod pre vzduch na spaľovanie zvonka, nie z miestnosti.