facebook

Vyber si svoj kotol

Kotly na pelety s manuálnym alebo automatickým čistením

Oba spôsoby sú funkčné – rozhodnite sa, ktorý z nich je pre vás ten pravý.

Kotly s manuálnym čistením popola

Údržba je len 10 minút týždenne

Kotol na pelety s automatickým čistením

Rošt a výmenník sa čistí automaticky
Vybrané produkty

Kotly na pelety

Naša spoločnosť ponúka kotly na pelety najvyššej kvality. Našim klientom môžeme ponúknuť profesionálne kotly uznávaných výrobcov – Kozlusan a Red. Kotly na pelety sa vyznačujú bezproblémovou montážou a jednoduchým uvedením do prevádzky. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť zariadenie a užívať si príjemné teplo, ktoré sa šíri po celom dome. Spotrebiče spaľujú biomasu (pelety), čo z nej robí ekologické a riešenie šetrné k životnému prostrediu. 

Kompaktný kotol na pelety

Špičkové výrobky sa vyznačujú predovšetkým kompaktným dizajnom, ktorý funguje dobre aj v malých miestnostiach. Kotol na pelety je ideálny na montáž do nového domu alebo na modernizáciu existujúcej kotolne. Medzi nesporné výhody kotlov môže patriť aj atraktívny vzhľad a užitočné funkcie. Zariadenie má integrované vysokovýkonné čerpadlo, manometer a poistný ventil, ako aj zabudovanú expanznú nádobu, ktorá umožňuje prevádzku v uzavretom systéme ústredného kúrenia. Kotly majú okrem toho osvetlený panel s anglické menu, ktorý umožňuje úplnú kontrolu nad zariadením.

Komfort kombinovaný s funkčnosťou

Kotly na pelety sú moderné zariadenia, ktoré sú plne automatické – zapália oheň, nastavia príslušný prevádzkový režim a okamžite vykúria celý dom. Zariadenia sa vyznačujú malými rozmermi a veľkými možnosťami vykurovania, a preto sa perfektne zmestia do každej miestnosti. Napríklad, RED kotol funguje veľmi ticho, takže ho možno nainštalovať aj v blízkosti spálne. Zariadenie tiež ponúka plnú kontrolu, praktický nízkoteplotný kotol a jednoduché čistenie výmenníka.

Ekologické kotly ústredného kúrenia – kúrenie si môžete dovoliť

Kotly na pelety sú inovatívnym riešením pre najnáročnejších zákazníkov. Toto zariadenie kombinuje bezkonkurenčné pohodlie vykurovania s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Účty za kúrenie vám už viac nebudú spôsobovať bolesti hlavy, pretože kotol na pelety poskytuje príjemné teplo za prijateľnú cenu. Použitie kotlov ústredného kúrenia na pelety kombinuje najnovšie technológie, bezprecedentný komfort, bezpečnosť a štýlový dizajn.

rozpalanie kotła na pellet

Pozrite sa, ako dlho je vykurovacia sezóna v Poľsku teraz:

Vykurovanie peliet je jedným z najlacnejších zdrojov tepla. Odhaduje sa, že je o 20% lacnejší ako zemný plyn.

S našimi kotlami na pelety poskytnete svojej rodine teplo počas celej sezóny.

Pohodlie pri používaní

Čistota a pohodlie sú ďalšie vlastnosti, ktoré charakterizujú naše kotly. Vďaka tomu môže byť v vašej kotolni aj práčovňa a čas potrebný na údržbu kotla je iba 5 minút týždenne.

regulacja temperatury piec na pellet
niski piec na pellet

Efektívne a hospodárne vykurovanie

Prečo je cenovo výhodné zariadenie také dôležité? Pretože náklady na vykurovanie tvoria významnú časť rozpočtu domácnosti.

Toto sú náklady na vykurovanie našimi zariadeniami na pelety počas celej vykurovacej sezóny: *

Byt 50 m²: 220 € 
Byt 100 m²: 430 €
Dom 150 m²: 650 €

* Údaje sa môžu líšiť v závislosti od stupňa izolácie budovy a potreby tepla.

kotle na pelety

Stačí pripojiť a kúriť

Objavte našu filozofiu kotlov na pelety
krbove kachle ecodesign

Dozviete sa viac o ekológii našich krbov

Krbové kachle vyhovujú najnovšej norme EcoDesign 2022
pellet

Čo sú to pelety?

Peleta je palivo vyrobené z lisovaného dreva …