facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
peletove kachle a kotle

Konfortné ovládanie kúrenia a pohody

Maestro

Technológia Maestro umožňuje krbom na pelety dodať maximálny potenciál vďaka ešte jednoduchšej a intuitívnejšej prevádzke. Digitálna komunikácia medzi zabudovaným mikropočítačom a s vaším smartfónom a ešte lepší výkon kachlí, ktorý perfektne funguje aj v extrémnych podmienkach.

Maestro je: nádherný plameň, intuitívna aplikácia, štandardne dvojité Wi-Fi, teplotná sonda Wi-Fi, voliteľný digitálny ovládací panel.

Objavte tu všetky výhody celej rady účinných a diaľkovo ovládaných krobových kachlí na pelety.

Ideálne horenie

Vďaka Maestru je horenie v krbe neustále optimalizované. Zariadenie produkuje menej popola a ponecháva sklo čisté po dlhú dobu.

To všetko sa premieta do nižšej spotreby paliva, nízkych emisií do ovzdušia a určite malej práce pri čistení kachlí.

Maestro
Maestro

Intuitívna aplikácia

Vďaka aplikácii MCZ MAESTRO je používanie kachlí ešte jednoduchšie a intuitívnejšie. Len pár kliknutí zobrazíte presne to, čo kachle práve robia.

Vraciate sa domov po stresujúcom dni v práci? Nie je nič lepšie ako srdečné privítanie. Jedným kliknutím ho zapnete. Váš krb vás privíta s najlepším možným plameňom.

Maestro

Komfortné vykurovanie ventilátorom

„Teplý vietor“ na rýchle zahriatie miestnosti alebo sotva „počuteľný vánok“ na udržanie zvolenej teploty. Rozhodnite sa, na akej úrovni chcete, aby každý ventilátor pracoval. Môžete tiež použiť funkciu Auto alebo úplné ticho zaručené funkciou No Air. Ak vaše kachle ohrievajú aj ďalšie miestnosti, nezabudnite, že môžete každú izbu usporiadanastaviť inak.

Vytvorte si vlastnú atmosféru, stačí nastaviť požadovanú teplotu v aplikácii a kachle urobia všetko samy. Ak chcete plameň ovládať sami, prepnite ho do manuálneho režimu.

Maestro
Maestro

Duálne Wi-Fi štandardne už v zariadení

Na ovládanie kachlí zo smartfónu je všetko pripravené.
Vďaka Wi-Fi Home môžete používať svoj smartphone doma ako diaľkové ovládanie. Jednoducho nainštalujte aplikáciu a pripojte telefón k sieti Wi-Fi vysielanej z kachlí. Je to ľahké.

Druhý modul Wi-Fi (vzdialený) sa pripája na internet prostredníctvom vašej domácej siete, čo vám umožňuje ovládať kachle, aj keď ste mimo dosahu.

Potrebujete ešte niečo? Vždy máte všetko pod kontrolou.

Maestro
Maestro

Tepelná sonda Wi-Fi

Môžete si tiež kúpiť bezdrôtovú sondu Wi-Fi pre systém Maestro, ktorú môžete umiestniť u vás doma, kdekoľvek chcete, dokonca aj v inej miestnosti.

Kachle nastavia svoju činnosť automaticky tak, aby v tomto bode dosiahli požadovanú teplotu.

Maestro
Maestro

Voliteľný ovládací panel

Ak ste zvyknutí na tradičnejšie ovládanie kachlí, všetky funkcie aplikácie MCZ MAESTRO sú k dispozícii aj na voliteľnom digitálnom paneli, namontovanom na kachle a samozrejme už nastavenom.

Voľba je na vás.

Diaľkové ovládanie

Ak nechcete používať svoj smartphone na ovládanie kachlí, môžete si kúpiť telefón od spoločnosti MCZ pre domáce použitie s nainštalovanou aplikáciou MCZ MAESTRO a použiť ju ako diaľkové ovládanie WiFi.

Maestro
Maestro

Diaľková diagnostika

Schopnosť diaľkovo diagnostikovať zariadenie, takže technické problémy sa dajú vyriešiť bez nutnosti návštevy servisného technika.