facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
ohrievanie vzduchu

Krbové kachle Air:
ideálne na rýchle ohrievanie jednej miestnosti vháňaním teplého vzduchu

Prečo kachle na pelety MCZ?
Výber kachlí na pelety znamená úsporné, ekologické, ale predovšetkým praktické palivo.

Maximálny výkon
Peleta je veľmi ekonomické palivo, pretože poskytuje vysoký výkon pri oveľa nižších nákladoch v porovnaní s fosílnymi palivami (stojí o 25% menej ako zemný plyn a asi o 50% lacnejšie ako plyn z fliaš).

Čistota horenia
Kachle na pelety MCZ sú tiež ideálne z ekologického hľadiska, pretože boli navrhnuté pre efektívne a čisté horenie, s 90% účinnosťou a jednou z najnižších úrovní emisií na trhu.

Jednoduché použitie
Výber peliet tiež znamená praktickosť a pohodlie. Môže sa kúpiť na mnohých predajných miestach v Slovensku alebo Česku. Ľahko sa prepravujú a skladujú (15 kg vrecia). V porovnaní s tradičnými krbmi na drevo produkuje oveľa menej popola. Veľkou výhodou kachlí na pelety je schopnosť pracovať v automatickom režime so schopnosťou zapínania a vypínania podľa vašich potrieb. Kachle na pelety MCZ sú skutočné mini vykurovacie zariadenia.

Moderná a „zelená“ technológia
Moderné kachle na pelety používajú najinovatívnejšiu technológiu optimalizáciu horenia. Čo to znamená, že sú špeciálne navrhnuté tak, aby spaľovali pelety čo najhospodárnejším možným spôsobom tým, že produkujú čo najviac tepla a zároveň zabezpečujú nízku úroveň popola. V moderných peletových peciach prebieha tento proces optimalizácie automaticky a štandardizovane. Pec sa automaticky prispôsobuje požiadavkám tepla používateľa, aby poskytla požadovanú teplotu pri najlepšej možnej spotrebe.