facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
vykurovanie

Krby s vodným výmenníkom :
ideálne na vykurovanie bytov a celých domov, dokonca aj veľkých domov

Prečo si vybrať krbové kachle na pelety s výmenníkom?

Čo by ste povedali o peletových krboch, ktoré vám okrem toho, že sa dajú ľahko a lacno používať, umožňujú ohrievať vodu v radiátoroch a horúcu vodu v kúpeľni? To, že ste našli skvelú alternatívu k tradičným plynovým kotlom, ktoré sú teraz drahšie. Krbové kachle MCZ dokážu priviesť vodu na 40 ° C za 10 minút.

Sú vhodné pre všetky vykurovacie systémy?

Kachle na pelety MCZ sa môžu použiť na ohrev vody v radiátoroch aj v podlahách. Vďaka elektronickému ovládaniu na ovládacom paneli namontovanom na krbe je obsluha a programovanie mimoriadne intuitívne a rýchle.

Moderná a „zelená“ technológia
Moderné kachle na pelety používajú najinovatívnejšiu technológiu optimalizácie spaľovania. Čo to znamená To znamená, že sú špeciálne navrhnuté tak, aby spaľovali pelety čo najhospodárnejším možným spôsobom tým, že produkujú čo najviac tepla a zároveň zabezpečujú nízku úroveň popola a spotreby. V moderných peletových peciach prebieha tento proces optimalizácie automaticky. Krb sa automaticky prispôsobuje požiadavkám na teplo, aby poskytla požadovanú teplotu pri najlepšej možnej spotrebe.

Pozrite si naše krby na pelety vo verzii Hydro od spoločnosti MCZ