Wentor

Peletové krbové kachle MCZ EGO Maestro Air 8 kW

Peletové kachle MCZ EGO Maestro patria k najpredávanejším produktom značky MCZ. Výrobok je dostupný vo verziách Air, Comfort Air® a Hydromatic, ktoré sa vyznačujú širokým a prírodným plameňom, vzduchotesným telom, popolníkom s týždenným vysypaním, keramickou zapaľovacou sviečkou pre rýchly štart za tri minúty.

Hermetický výrobok s keramickou zapaľovacou sviečkou, ktorá zaručuje 40% skrátenie doby zapálenia. Funkcia vypnutia núteného vetrania. Môžete si vybrať medzi ručným diaľkovým ovládaním (príslušenstvo), ovládacím panelom (príslušenstvo) alebo pomocou vlastného smartfónu.

Samozrejme je vybavený novým operačným systémom pre pece Maestro.

MCZ EGO AIR – RÝCHLY PREHĽAD
Maestro – prvý operačný systém vyvinutý pre rúru
No air – funguje bez nútenej ventilácie a umožňuje prirodzenú konvekciu v miestnosti nízky rozvod hluku a tepla.
Brushless – vybavený novým úplne tichým prevodovým motorom s výraznými úsporami energie
Oyster – v dôsledku vzduchotesného ohniska kachle nespotrebovávajú žiadny vzduch z miestnosti, spaľovací vzduch sa dodáva zvonka
Široký plameň XL s prirodzeným vzorom plameňa
Quickstart – keramická zapaľovacia sviečka znižuje dobu zapínania o 40 percent (približne na 3 minúty)
Diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo tablete
Ovládací panel pre ľahké nastavenie na sporáku
Popolník s vysokou kapacitou vyžaduje vyprázdnenie po jednom týždni (stredný výkon, prevádzka 8 hodín / deň)
pripojenie k existujúcemu alebo vyššiemu stupňu spaľovania sa môže vytvoriť prostredníctvom horného hrdla spalín

ROZSAH DORUČENIA
Aplikácia Maestro pre smartphone (zadarmo na stiahnutie)
Štandardný snímač teploty v kachliach

MAESTRO – ŠTANDARDNÉ INTEGROVANÉ ROZŠÍRENÉ OVLÁDANIE CEZ WLAN
WLAN smartfón pre kachle na pelety MCZ

Tieto kachle sú jedným z prvých modelov kachlí na pelety, ktoré majú štandardne nový operačný systém Maestro, ktorý spoločnosť MCZ navrhla a vyvinula na optimalizáciu fungovania kachlí.

Technológia Maestro umožňuje rozvíjať maximálny potenciál kachlí ešte jednoduchším a intuitívnejším používaním. Vstavaný mikropočítač komunikuje so smartfónom a zlepšuje sa navyše výkon kachlí.

Kachle sú ovládané pomocou aplikácie, ktorá je intuitívna a ľahšie použiteľná ako bežné diaľkové ovládanie a dá sa ľahko nainštalovať do smartfónu alebo tabletu na použitie vo doma aj mimo domácnosti.

V Maestre je zahrnuté všetko, nie sú k dispozícii žiadne ďalšie náklady na súpravu WLAN, príslušenstvo, ktoré sa musí bežne zakúpiť a inštalovať osobitne. Dvojitý modul WLAN je sériovo integrovaný a ľahko sa pripája k smartfónu alebo domácej sieti. Pre tých, ktorí nechcú používať svoj smartphone, je ako alternatíva k dispozícii vreckové diaľkové ovládanie (príslušenstvo) s už nainštalovanou aplikáciou.

Na rozdiel od kachlí s integrovaným senzorom, Maestro ponúka ako štandardný mikrosenzor, ktorý sa dá voľne umiestniť a umožňuje nastaviť požadovanú teplotu kdekoľvek chcete.

EŠTE KRAJŠÍ POHĽAD NA PLAMEŇ
Spaľovacia komora je úplne nová, väčšia a uspôsobená pre ešte pôsobivejší výhľad na oheň. Výška a hĺbka ohniska sa zvýšila, aby sa zabezpečil vertikálny vývoj a prirodzenejší pohyb plameňa. Tvary ohniska a roštu boli tiež vyrobené čistejšie a krajšie pre atraktívnejší vzhľad aj bez plameňa.

RÝCHLOSŤ ZAPÁLENIA
Vďaka novej keramickej zapaľovacej sviečke plameň horí za menej ako tri minúty, a tak znižuje dobu zapálenia o 40% a nepriamo aj spotrebu elektrickej energie.

AUTOMATICKÉ ČISTENIE
V tomto výrobku sa kapacita popolníka zvýšila na približne z 5 litrov na zásobník na popol  s viac ako 8 litrami, čo zodpovedá približne jednému týždňu prevádzky v peci.

VYBERTE VERZIU UP! ZNÍŽITE POŽIADAVKY NA PRIESTOR
Tieto kachle na pelety sú k dispozícii aj vo verzii s napojením na dymovodom v hore namiesto zadnej časti. To umožňuje montáž priamo na stenu; obytný priestor je väčší vďaka nižšej hĺbke kachlí.

VYPÍNATEĽNÝ VENTILÁTOR
Funkcia „No air“ umožňuje úplne vylúčiť nútené prúdenie vzduchu cez kachle, čím je zaručená nehlučnosť a pohodlie tepla distribuovaného prirodzenou konvekciou v miestnosti.

PRÍSLUŠENSTVO (Doplňte do poznámky)
Sklopný ovládací panel Maestro na zariadení
Ovládací panel exponovaný maestrom
Maestro zapustený ovládací panel
Diaľkový snímač teploty WI-FI
Ručné diaľkové ovládanie s nainštalovanou aplikáciou Maestro
Žľab na pelety – príslušenstvo na uľahčenie podávania peliet
Senzor úrovne peliet
X – UP! Spojovací kus pre prevádzku nezávislú od vzduchu v interiéri (systém LAS)
Adaptér pre X – UP! konektor

Exit mobile version