facebook
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 915 7777 99

Spoločnosť Wentor je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom vykurovacích zariadení a ich predajom profesionálnymi distribútormi v Poľsku, Slovensku a Česku.

Pozrite sa, čo môžeme ponúknuť vašej spoločnosti.

WENTOR_LOGO

Showroom

Toto je miesto, kde môžete vidieť a dozvedieť sa o peciach, krboch a kotloch na pelety, ktoré ponúkame. Príďte, dotknite sa a vyskúšajte naše výrobky pred spoluprácou.

Ponuka
Ponuka

Profesionálne obchodné oddelenie

O vaše záujmy sa postará dobrý tím odborníkov. Pošleme k vám zákazníkov, pomôžeme pri výbere správneho zariadenia a pri príprave ponuky. Vždy sa na nás môžete spoľahnúť, pretože sme skutočný tím, nielen skupina ľudí.

Ponuka

Školiace stredisko

Ako profesionáli máme 2 správne vybavené školiace miestnosti, kde naši zamestnanci pravidelne organizujú stretnutia s cieľom rozšíriť vedomosti našich klientov.

Ponuka
Ponuka

Technická podpora

Vďaka nám nikdy nebudete sami s problémom. Oddelenie podpory vám pomôže nájsť najlepší spôsob riešenia problému. Máme správne nástroje a vedomosti potrebné na diagnostiku zlyhania.

Ponuka

Pôsobivá ponuka

Máme najširšiu ponuku na trhu. Vďaka spolupráci s nami už nepotrebujete ďalších dodávateľov, poskytujeme vám prístup k zariadeniam najpopulárnejších značiek a výrobkov v rôznych cenových reláciách. Vďaka tomu dokážete splniť požiadavky najväčšej skupiny zákazníkov. Pozrite sa, čo môžete mať.

Katalóg spoločnosti

Typy ponúkaných zariadení

Krbové kachle na pelety

Kotle na pelety

Tepelné čerpadlá

Plynové kotle

Krbové kachle a vložky na drevo

Krbové kachle na pelety

Kotle na pelety

Krbové vložky s veľkým presklením

Liatinové krbové vložky

Krbové vložky na pelety

Kachle na pelety pre obchodné siete

Keramické krbové kachle

Príslušenstvo

Náhradné diely