facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882

SMART Domácnosť Inteligetné kúrenie a chladenie

Nič nie je lepšie ako mať svoju domácnosť, chatu alebo kanceláriu pod kontrolou. Základom inteligentnej domácnosti však je úsporné a efektívne vykurovanie a chladenie. Naše produkty skrývajú v sebe inteligentné technológie, vďaka ktorým bude vaše bývanie pohodlné a bezpečné. Nastavte si, kedy sa má zapnúť kúrenie či klimatizáciu, ešte kým ste na ceste domov, ovládajte na diaľku svoje žalúzie alebo rolety, vybavte svoju domácnosť senzormi a detektormi, ktoré ochránia nielen vás, ale aj váš majetok. 

Pre majiteľov firmy alebo budov je zase dôležitá kontrola a meranie spotreby energií a tepla alebo vzdialené ovládanie zariadení v prevádzke a kancelárii.

pro smart kozlusan wifi

Ovládanie peletového kotla na chate

Každý kto má chatu by rád vedel aké sú aktuálne podmienky na chate skôr ako sa tam vydá na víkend. Inteligentné termostaty s Wi Fi napojením na internet Vám umožnia zistiť aktuálnu teplotu v chate, v jednotlivých izbách ale aj vonka. Môžete tak vopred naplánovať zvýšenie teploty v chate spustením peletového kotla alebo elektrického kúrenia ešte kým ste doma. V prípade peletového kotla je ideálne ak si zvolíte peletový kotol s väčším zásobníkom napríklad LIDA Compact mini 25 alebo KEPO AC 35 s bočným zásobníkom.

Integrované internetové pripojenie

Vybrané peletové kotly RED SELECTA a RED PERFORMA majú už priamo v sebe zabudované wi-fi moduly, vďaka ktorým je možné ovládať kotol aj na diaľku. Ovládanie je jednodouché a stačí si stiahnuť aplikáciu Fire Wifi Easy a spárovať aplikáciu s vašim kotlom. Následne získate prístup k ovládaniu kotla na diaľku ako aj prístup k hláseniam kotla o aktuálnom stave.

Podobné funkcie môžeme nájsť v peletových kachliach s vodným výmenníkom alebo teplovzdušným vykurovaním značky MCZ. Systém MAESTRO vám dovolí pohodlne ovládať výkon kachlí a naplánovať si teplotnú úroveň podľa Vášho životného rytmu.

maestro duzy

Tepelné čerpadlá s Wi Fi ovládaním

S nainštalovaným bezdrôtovým adaptérom je možné ovládať tepelné čerpadlo pomocou aplikácie MELCIoud, aj keď nie ste doma. Aplikácia umožňuje riadenie základných nastavení činnosti tepelného čerpadla. Množstvo tepla a energie je možné voliteľne monitorovať spolu s účinnosťou tepelného čerpadla.