facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882

Find your way to success|

Vitajte v budúcnosti

O nás

Sme zodpovedný dodávateľ tepelných čerpadiel, peletových kotlov a kachlí. Ponúkame tie najlepšie značky, známe pre kvalitu a spoľahlivosť.

Spoločnosť Wentor bola založená v roku 2002 a počas niekoľkých rokov sa stala popredným hráčom na poľskom trhu s peletovými kotlami, krbovými kachľami a vložkami. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 600 spoločnosťami z Poľska a Európy.

Dynamický pokrok si držíme vďaka inovatívnym výrobkov a postupnému rozširovaniu produktového portfólia o moderné tepelné čerpadlá a plynové kotle. Spoločnosť Wentor sústredí na dodávanie ekologických zdrojov tepla v štátoch Poľsko, Česko a Slovensko.

Starostlivo si vyberáme značky a dodávateľov aby sme našim klientom vedeli ponúknuť spoľahlivé spotrebiče s nízskou spotrebou. Vďaka týmto faktorom je naša spoločnosť známa a rešpektovaná na trhu s krbom v celej Európe.

Ako veľmi dobre prosperujúca spoločnosť sme získali mnoho ocenení, taktiež od roku 2007 exkluzivitu pre najväčšiu značku krbov, kachlí a kotlov v Európe, MCZ Group – Taliansko. WENTOR má vlastný sklad o výmere 1500 m2, ktorý umožňuje nepretržitú dostupnosť našich výrobkov pre všetkých našich zákazníkov. Krbové vložky a kachle od spoločností ako MCZ, RED, CADEL, Sergio Leoni, izolačné dosky GRENA a široký cenový rozsah nám umožňujú uspokojiť potreby každého zákazníka, pretože naším cieľom je nový štandard u zákazníka service. Našim veľkoobchodným partnerom poskytujeme: technické školenia a podporu, popredajný servis, technickú dokumentáciu, rýchlu realizáciu objednávok, vernostný program a ďalšie.

Všetky spoločnosti, ktoré chcú s nami spolupracovať, nás môžu kontaktovať: e-mail: info@wentor.sk telefón: +421 915 777 799

Spoločnosť Wentor je výhradným dodávateľom nasledovných značiek pre Slovensko, Česko a Poľsko:

mcz
About Us
About Us
cadel
kozlusan
freepoint
About Us