facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
ecodesign 2022

Corradi

Exkluzívne sporáky na drevo, elektriku, plyn, alebo kombinované systémy s neobmedzenou zárukou kvality.

Sporáky na drevo J. Corradi sú výsledkom neustáleho hľadania dokonalosti pri výbere vhodných materiálov a metód varenia, ktoré sa začali pred tridsiatimi rokmi. Bolo to v roku 1979, keď Giuseppe Corradi navrhol a postavil svoj prvý model, počínajúc základnou myšlienkou: „Môj sporák na drevo musí byť krásny a slúžiť celé roky.“

Exkluzcívne sporáky

Tradičné talianske sporáky

V sporákoch J. Corradiho dnes neexistujú žiadne kompromisy. Materiály musia byť najvyššej kvality, aby sa zaručila spoľahlivosť a použiteľnosť v každom detaile po mnoho rokov. Najdôležitejšia je voľba správnej hrúbky prvkov z nehrdzavejúcej ocele, liatiny a chrómu, aby sa zabezpečila ich najvyššia odolnosť proti opotrebeniu. Hlboké ohnisko vyrobené zo žiaruvzdorných materiálov zabezpečuje optimálny proces spaľovania, ktorý zabraňuje častému nakladaniu dreva.

Pece J. Corradi sú optimálnym riešením z hľadiska kvality varenia a ekologického vykurovania. Zakaždým, keď varíte jedlo, môžete si vybrať, ako zapnúť rúru (drevo, plyn, elektrina), ktorá medzičasom pekne ohrieva miestnosť, v ktorej stojí, a vo verzii Thermo môže produkovať teplú vodu pre inštalácie ústredného kúrenia. v celom dome.
Koncom roku 2012 prevzala spoločnosť J. Corradiho spoločnosť MCZ Group, najväčší výrobca kachlí na drevo a pelety. Už v prvých mesiacoch roku 2013 partnerstvo medzi remeselníckou skúsenosťou J. Corradiho a obchodným prístupom skupiny MCZ prinieslo ovocie v podobe novej rady kachlí na drevo s novým, ale jednoduchým dizajnom s názvom Neos. Toto je prvý krok k zvýšeniu počtu potenciálnych zákazníkov s ekologickým životným štýlom.

Neobmedzené možnosti dizajnu. Výber J. Corradi znamená ponúknuť širokú škálu viariánt, ktoré sú schopné splniť estetické požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nespočetné kombinácie povrchových úprav a detailov robia z každej kachle J.Corradi unikát.

Máte možnosť výberu:

  • mosadzné alebo nehrdzavejúce smaltované prvky v rôznych farbách,
  • kľučky dverí zdobené rôznymi detailami pochrómovanej mosadze a porcelánu, ktoré sa dajú prispôsobiť farbe rúry,
  • keramické alebo ručne maľované kachlice (keramika potiahnutá nepriehľadným olovnatým povlakom s bohatými farbami), ktoré je možné zvoliť v rôznych kombináciách,
  • prispôsobenie požiadavkám týkajúcim sa zdroja tepla (drevo, plyn, elektrina), počtu horákov / varných dosiek (tri, štyri, päť) a jednoduchej alebo dvojitej rúry rôznych veľkostí,
  • bočné puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo keramiky,
  • pieskované nohy z mosadze.

Špičkové sporáky na drevo, plyn, elektrinu a pelety.
Od jednoduchých modelov po celé súpravy. Objavte štyri štýly J.Corradi.


Sporáky J.Corradi sú dostupné v štyroch radách:

Country - rafinované detaily, kvalitné prevedenie pre skutočného kuchára
Country – rafinované detaily, kvalitné prevedenie pre skutočného kuchára
Neos - jednoduché línie a tvary, ideálne pre modernejšie interiéry
Neos – jednoduché línie a tvary, ideálne pre modernejšie interiéry
Borgo Antico - nadčasové kúzlo krásnych dlaždíc
Borgo Antico – nadčasové kúzlo krásnych dlaždíc
Rustica - tradičné sporáky na drevo
Rustica – tradičné sporáky na drevo
Corradi

Výrobky J.Corradi predávajú iba vybraní obchodní partneri spoločnosti Wentor. Máte nejaké otázky? Napíšte alebo zavolajte!

Technický a obchodný poradca pre značku J. Corradi:

tel. +421 915 777 799
e-mail: info@wentor.sk