facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882

Teplo, ktoré prechádza dlhou cestou

Získajte maximálne úspory pri vykurovaní peletami alebo dreva pomocou teplovzdušných pecí a krbov. Horúci vzduch generovaný kachľami je vedený do iných miestností v dome potrubiami v stenách. So systémom Comfort Air® patentovaným spoločnosťou MCZ môže vzduch viesť až do vzdialenosti 8 metrov. Výstupnú teplotu vzduchu je až 80 ° C a to je dostatočný výkon pre vykúrenie miestnosti. Máte tak skutočne mini alternatívny vykurovací systém, ktorý je cenovo dostupný a ekologický.

Comfort Air MCZ

Ventilácia? Vy sa rozhodnete či bude zapnutá alebo vypnutá.

Maximálne pohodlie

Vetranie môžete prispôsobiť rôznym úrovniam podľa vašich predstáv. Mnoho modelov je vybavené funkciou „No Air“, ktorá vám umožňuje úplne vypnúť ventilátor a pokračovať v príjemnom ohreve prirodzeným prúdením v maximálnom tichu.

Do každej miestnosti vlastné teplo

Comfort Air® vám poskytuje presnú kontrolu nad tým, ako sa distribuuje teplo do rôzny miestností, kde je vzduch privádzaný.

V teplovzdušných kachliach na pelety sa to deje vďaka dvom alebo trom nezávislým ventilátorom, ktoré je možné nastaviť pomocou diaľkového ovládania.

Teplovzdušné krby s palivom na drevo sú ovládané prostredníctvom elektronickej riadiacej jednotky, ktorá môže riadiť až dva potrubné systémy.

technologie_header