facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882
piece na pellet

Kozlusan

Vďaka veľmi vysokej modulácii výkonu od 5 do 15 kW a od 5 do 25 kW dokáže kotol Lidia Compact vykurovať byty od 60 m2 až po veľké domy nad 250 m2. Prispôsobuje tepelný výkon aktuálnej potrebe tepla, aby sa zabránilo prehriatiu alebo prehriatiu miestností.

Vybrané výrobky
piecyk lidia hydro kozlusan
kociol lidia compact kozlusan
kociol lidia compact nadstawka kozlusan
kociol lidia compact prestige kozlusan

Pohodlné kúrenie, ktoré si môžete dovoliť

Vykurovanie peletami je jedným z najlacnejších zdrojov tepla. Odhaduje sa, že je o 20% lacnejší ako zemný plyn. Čistota a pohodlie sú ďalšie vlastnosti, ktoré charakterizujú naše kotly. Vďaka tomu môže byť v vašej kotolni aj práčovňa a na vykurovanie budete tráviť iba 5 minút týždenne. Prečo je cenovo výhodné zariadenie také dôležité? Pretože náklady na vykurovanie tvoria významnú časť rozpočtu domácnosti.

S kotlom Lidia vám počas celej sezóny lacno poskytnete teplo svojej rodine.

Najmenším dostupným kotlom na pelety v Poľsku je Lidia 15 kW.

Ľahká montáž a prvý štart

Hydraulické a dymovody sú prispôsobené slovenským a českým normám. Inštalácia je rýchla, čistá a pohodlná. Tiež prvé uvedenie kotla do prevádzky je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť a kúriť!

Kompaktná konštrukcia uľahčuje inštaláciu na malom priestore. Ideálny kotol na inštaláciu v novom dome, ako aj na modernizáciu existujúcej kotolne. Jeho ďalšou výhodou je atraktívny vzhľad.

Automatické čistenie výmenník

Kotle Lidia Pro Plus a Prestige majú automatické čistenie výmenníka. Pravidelné čistenie výmenníka ovplyvňuje účinnosť zariadenia a jeho životnosť.

lidia kotle na pelety

Jednoduché čistenie výmenníka

Pomocou niekoľkých jednoduchých pohybov môžete vyčistiť a zvýšiť výkon zariadenia. Je to ľahká aktivita, ktorá vám nezaberie veľa času a nezašpiníte sa.

lidia kotle na pelety

Automatické čistenie roštu

Kotle Lidia Pro Plus a Prestige majú automatické čistenie roštu. Účinný mechanizmus na odstránenie zvyškov ťažšieho popola udržiava mriežku kotla čistú, aby sa zabezpečil správny proces spaľovania.

Kozlusan Lidia automatycznie czyszczony ruszt

Manuálne čistenie roštu

Vďaka mechanickej páke je čistenie mriežky veľmi jednoduché a rýchle a zároveň efektívne.

Kozlusan Lidia czyszczenie rusztu

Automatické zberanie popola

Verzia kotlov Lidia Pro Plus i Prestige majú automatický systém na odstraňovanie popola do mobilného kontajnera, ktorý stačí vyprázdniť raz mesačne.

Kozlusan Lidia odpopielanie

Pohodlné vynášanie popola

A čo je najdôležitejšie, odstraňovanie popola je čisté a rýchle, takže ho musíte vybrať a vyliať iba raz týždenne. Okrem toho je taký popol ideálny ako hnojivo pre rastliny.

Kozlusan Lidia wybieranie popiołu

Tichý podávač

Kotol vo verzii Prestige má špeciálny podávač peliet v tvare skrutky. Je veľmi silný a zároveň tichý.

lidia kotle na pelety

Ohromný zásobník tepla

Kotol vo verzii Prestige má všetky výhody kotla Pro Plus, t. j. Je plne automatický. Okrem toho bol vybavený veľkým zásobníkom na pelety s kapacitou 200 kg. To už vystačí na dlhšiu dobu!

lidia kotle na pelety

Zabudovaná expanzná nádoba

Kotol je štandardne vybavený 6-litrovou expanznou nádobou. Vďaka tomu môže ľahko pracovať v uzavretom systéme ústredného kúrenia.

lidia kotle na pelety

Integrované vodné čerpadlo

Najdôležitejšie je, že zariadenie je už vybavené vysoko výkonným elektronickým čerpadlom Grundfos. Poháňa systém UK alebo TÚV.

Kozlusan pompa do pieca na pellet1

Tlakomer a poistný ventil

Najdôležitejšie je, že tlak je vždy pod kontrolou. Pretože používateľ má ľahký prístup k tlakomeru. Poistný ventil chráni produkt pred účinkami vysokého tlaku.

lidia kotle na pelety

PLná kontrola

Lidia Compact má digitálny podsvietený panel s anglickým menu. Ľahko čitateľný displej umožňuje rýchlo zmeniť prevádzkové parametre zariadenia a zobraziť aktuálny prevádzkový stav.

lidia kotle na pelety

Financovanie

Kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze. Dlatego skorzystaj z EkoDopłaty dla zakupu swojego urządzenia. Z dniem 19.09.2018 ruszył rządowy program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie programu.

dofinansowania1

Tichá prevádzka

Pretože naše zariadenia patria medzi najtichšie na trhu. Používame to vďaka moderným komponentom. Preto je možné kotol úspešne nainštalovať v blízkosti obytných miestností.

lidia kotle na pelety

Vyberte si, koľko miestností chcete vykurovať a pozrite si produkty v obchode

Výmera od 80 do 160 m2

Stredne veľký dom

Výmera od 80 do 160 m2
Výmera od 160 do 280 m2

Veľké domy

Výmera od 160 do 280 m2