facebookSkip to content
  Pon - Pia 9:00 - 17:00     +421 951 926 882

Talianske grily Sunday Expert

Sunday Melody

gril Sunday Melody

Gril SUNDAY Melody je konfigurovateľný


Svoju vonkajšiu kuchyňu Sunday Melody si môžete zostaviť z nasledujúcich komponentov:
Krb na grilovanie Melody, povinný prvok (hmotnosť: 630 kg)
Drezový modul (hmotnosť: 350 kg)
Vstavaný plynový gril (hmotnosť: 310 kg)
Skladovací modul (385 kg)
Robustné bambusové dvere
Extra bočná polica

Celý pracovný povrch Melody vyrobený zo štiepaného mramoru je ošetrený špeciálnym lakom, takže povrch je obzvlášť hladký a lesklý, a preto je veľmi ľahký a ľahko sa čistí. Ďalej je v spodnej časti všetkých štyroch modulov integrovaná oceľová platňa, ktorá vám ponúka ďalší úložný priestor. Robustné bambusové dvere zatvárajú úložný priestor a chránia objekty vo vnútri pred poveternostnými vplyvmi a inými vplyvmi.

Záhradnú kuchyňu Melody od SUNDAY možno individuálne zostaviť a podľa potreby rozšíriť. Početné možné kombinácie jednotlivých modulov ponúkajú maximálny komfort a kladú dôraz na vašu záhradu – vonkajšie grilovanie na najvyššej úrovni. Záhradný gril Melody zrýchľuje srdce každému milovníkovi grilovania a robí z grilovania skutočnú rodinnú udalosť.

Gril na uhlie SUNDAY ONE TOWER

Gril na uhlie Sunday One Tower – je samostatná trieda záhradných krbov. Okrem moderného a jedinečného vzhľadu tento model presvedčí aj mnohými funkciami. Mriežka na drevené uhlie One Tower je vyrobená z vysoko kvalitných mramorových odrezkov v „Bianco Carrara“ . Pôsobivý dizajn s veľmi jasnými a priamymi čiarami vytvára ušľachtilý celkový dojem.


Pod krbom je priestranný skladovací priestor na palivo a gril. Oceľová doska, ktorá je súčasťou dodávky, slúži ako ďalší skladovací priestor a je nastaviteľná v siedmich výškach. Na grile s plochou 60 x 40 cm sa môžete pohodlne postarať o väčší počet hostí a pripraviť si široký výber jedál. Výškovo nastaviteľný organický mriežkový rošt vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky na grile aj bez tuku – chutné a zdravé. Zadná stena grilu na drevené uhlie Sunday One Tower má otvor, aby mohol dym a dym v ideálnom prípade uniknúť a vytvorili sa najlepšie podmienky na grile. Kvôli vašej bezpečnosti chráni plameňová ochranná doska proti vypadnutiu horúcich uhlíkov a popola.
Gril One Tower má okrem bežného grilu na drevené uhlie aj drevený kôš na ióny, ktorý je možné používať jednotlivo. Na jednej strane táto samostatná oblasť slúži ako nepretržitá príprava na žeravé uhlíky, takže si môžete vychutnať nekonečné grilovanie. Na druhej strane môžete pomocou denníkov vytvoriť veľmi špeciálny zážitok z grilovania. Za mierneho letného večera nie je nič lepšie, ako počúvať praskanie a praskanie horiaceho dreva, pozorovať iskry, ako lietajú na nočnú oblohu, dýchajú v nenapodobiteľnej vôni grilu a ochutnávajú chutné a šťavnaté grilované jedlo. To všetko a ešte oveľa viac si môžete vychutnať pomocou záhradného krbu One Tower so záhradným krbom, kedykoľvek budete chcieť.

sunday-one-tower_grill_betr_900x900